بازار پول

از بانک سینا وام اطلسی بگیرید

توفیق اقتصادی:مشتریان بانک سینا که دارای حساب قرض الحسنه جاری یا جاری کارت یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند، امکان درخواست وام «اطلسی» را دارند.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، افرادی امکان درخواست تسهیلات قرض الحسنه جاری یا جاری کارت را دارند که حداقل ۵۰ هزار تومان به مدت سه تا شش ماه در یکی از حساب‌های ذکر شده خود نگهداری کنند.

سقف این تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

  • با 50 هزار تومان اولین تریدت رو انجام بده (ثبت نام کن)

این وام در قالب عقد مرابحه و با نرخ ۲۳ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

نرخ این تسهیلات مطابق دستورالعمل بانک مرکزی بوده و دوره بازپرداخت آن منعطف است.

حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به ۳۶ ماه می‌رسد.

این تسهیلات در قالب کارت اعتباری به متقاضیان پرداخت می‌شود.

اشخاص حقوقی امکان درخواست آن را ندارند.

میزان اقساط وام اطلسی چقدر است؟

در صورتی که بانک با توجه به شرایط مشتری مبلغ ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تسهیلات طرح اطلسی با نرخ سود ۱۸ درصد بپردازد و مدت زمان بازپرداخت را برای وی ۲۴ ماه در نظر بگیرد، میزان هر قسط ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار تومان خواهد بود.

متقاضی در کل ۵۸ میلیون و ۴۳۲ هزار تومان به بانک بازخواهد گرداند.

همچنین در صورتی که بانک با توجه به شرایط مشتری مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را با نرخ سود ۲۳ درصد به متقاضی بپردازد، و مدت زمان بازپرداخت را برای وی ۳۶ ماه در نظر بگیرد، میزان هر قسط این تسهیلات ۱۱ میلیون و ۶۱۲ هزار و ۹۱۶ تومان خواهد بود.

بانک سینا به منظور حمایت از تمامی بخش‌های جامعه، اعم از حقیقی، حقوقی و ارگان‌های اجتماعی طرح‌های تسهیلاتی را تدارک دیده است.

این مجموعه در نظر دارد تا ضمن حمایت از اقشار مختلف جامعه، سبد محصولات خود را نیز متنوع کند. این بانک خصوصی در زمینه پرداخت انواع تسهیلات تکلیفی، اعم از ازدواج و فرزندآوری، نیز پیشگام است.

نوشته های مرتبط