بازار سرمایه

اختلال در هسته معاملاتی فرابورس

توفیق اقتصادی:مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این که قبل از آغاز ساعت معاملاتی روز جاری، مدیریت فناوری بورس تهران پس از بروز مشکل در حال رفع اختلال به وجود آمده در هسته معاملاتی فرابورس است، اظهار داشت: همچنان در تلاش هستیم تا اختلال به وجود آمده را بر طرف کنیم.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی،محمد باقر حسن‌زاده در گفت‌وگو با سنا، در رابطه با بررسی اختلال هسته معاملاتی فرابورس، اظهار کرد: ساعاتی پیش از آغاز معاملات هفته سوم اسفندماه اختلالی در هسته معاملاتی فرابورس پیش آمد که از همان ابتدا اطلاع رسانی‌های لازم توسط مدیریت فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر شد.
مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار در پایان گفت: از ساعات ابتدایی روز جاری مدیریت فناوری بورس تهران در حال رفع اختلال به وجود آمده در هسته معاملاتی فرابورس است و در تلاش است تا اختلال به وجود آمده را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند و پس از برطرف شدن مشکل پیش آمده جزئیات آن اعلام می شود. همچنین بابت مسئله پیش از آمده نیز از تمامی سهامداران عذرخواهی می کنیم.
بروز مشکل در تجهیزات سخت افزاری
از سویی دیگر، مهران موحد، معاون زیرساخت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران در گفت‌و گو با «سنا» اعلام کرد: بروز مشکل در تجهیزات سخت افزاری زیرساخت سامانه فرابورس علت اصلی توقف معاملات این بورس شد که پس از شناسایی مشکل، تیم فنی مشغول رفع آن است و باتوجه به زمان بر بودن این فرایند متاسفانه امروز بازار فرابورس را از دست دادیم.
وی گفت: هم اکنون مراحل رفع ایراد در حال پیشرفت است و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

نوشته های مرتبط